Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

O modlitwie nigdy dosy? - Medziugorie

Piotr Mateja - 2008-01-13, 00:08
Temat postu: Medziugorie
Co my?licie o objawieniach Matki Bo?ej w Medziugogie? Czy s?yszeli?cie o nich?
Przekazuj? wam s?owa wypowiedziane przez Matk? Bo?? Królow? Pokoju


25 GRUDNIA 2007

Drogie dzieci!

Z wielk? rado?ci? przynosz? wam Króla Pokoju, by was pob?ogos?awi? swoim b?ogos?awie?stwem. Oddajcie Mu pok?on i ofiarujcie czas Stwórcy, którego pragnie wasze serce. Nie zapominajcie, ?e jeste?cie pielgrzymami na tej ziemi i ?e rzeczy (dobra materialne) mog? wam sprawi? niewielk? rado??, a dzi?ki memu Synowi darowane jest wam ?ycie wieczne. Jestem z wami dlatego, by was poprowadzi? do tego, czego pragnie wasze serce.

Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie


2 stycznia 2008, or?dzie dane Mirjanie Soldo:

„Drogie dzieci, ca?? moc? mego serca kocham was i oddaj? si? wam. Tak, jak matka walczy o swoje w?asne dzieci, tak ja modl? si? i walcz? o was. Prosz? was, nie bójcie si? i otwórzcie si?, tak, aby?cie ca?ym sercem mogli kocha? i po?wi?ca? si? dla innych. Im bardziej to b?dziecie czyni?, tym wi?cej otrzymacie i zrozumiecie lepiej mego Syna i dar, który wam daje. I z mi?o?ci do mego Syna i do mnie, b?d? was rozpoznawa?. Dzi?kuj? wam”.

Piotr Mateja - 2008-03-20, 15:25

Nowe or?dzia Królowej Pokoju.
25 LUTY 2008

Drogie dzieci!

W tym czasie ?aski wzywam was ponownie do modlitwy i wyrzeczenia. Niech wasz dzie? b?dzie przeplatany krótkimi, ?arliwymi modlitwami za tych wszystkich, którzy nie poznali mi?o?ci Bo?ej.

Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie.

Mirjanie Soldo w Cenacolo podczas comiesi?cznego objawienia, 2 marca 2008:

„Drogie dzieci, prosz? was w sposób szczególny w tym czasie Wielkiego Postu, aby?cie odpowiedzieli na mi?o?? mojego Syna, który wybra? was w sposób szczególny i pos?a? mnie do was. Oczy??cie si? z waszych grzechów, a w Jezusie moim Synu, rozpoznacie ofiar? pojednania, któr? On wam ofiarowa?, za grzechy ?wiata ca?ego. Aby On móg? by? jedynym sensem waszego ?ycia, aby wasze ?ycie by?o s?u?b? dla mi?o?ci Bo?ej, mojego Syna. Dzi?kuj? moje drogie dzieci”.

Piotr Mateja - 2008-04-06, 22:18
Temat postu: or?dzie z 18 marca 2008 Matki Bo?ej Królowej Pokoju
Or?dzie dane Mirjanie Soldo 18 marca 2008:

„Drogie dzieci. Dzi? wyci?gam do was moje ramiona. Nie bójcie si? ich przyj??. One pragn? wam da? mi?o??, pokój i pomóc wam w zbawieniu. Dlatego, moje dzieci przyjmijcie je. Wype?nicie moje serce szcz??ciem, a ja was poprowadz? do ?wi?to?ci. Droga, któr? ja was prowadz? jest trudna, pe?na prób i upadków. Ja b?d? z wami a moje r?ce was podtrzymaj?. B?d?cie wytrwali, aby?my na ko?cu drogi, wszyscy razem w rado?ci i w mi?o?ci, mogli trzyma? za r?ce mojego Syna. Chod?cie ze mn?, nie bójcie si?. Dzi?kuj? wam”.

Piotr Mateja - 2008-04-06, 22:22
Temat postu: Najnowsze prze?anie z Medziugorie
Or?dzie dla Mirjany Soldo z kwietnia 2008:

„Drogie dzieci, równie? dzi? kiedy jestem z wami w wielkiej mi?o?ci Bo?ej, pragn? was zapyta?: czy wy jeste?cie ze mn?? Czy wasze serce jest otwarte na mnie? Pozwolicie, abym mog?a go oczy?ci? moj? mi?o?ci? i przygotowa? go dla mojego Syna? Moje dzieci, zostali?cie wybrani poniewa? w waszym czasie wielka ?aska Bo?a zst?pi?a na ziemi?. Nie wahajcie si?, przyjmijcie j?. Dzi?kuj? wam”.

Matka Bo?a pob?ogos?awi?a wszystkich obecnych i wszystkie dewocjonalia. Kiedy odesz?a, po Niej zosta?o pi?kne i ciep?e ?wiat?o, koloru nieba.

Piotr Mateja - 2008-05-06, 22:38

Maj to miesi?c Maryjmy oto s?owa Królowej Pokoju na ten pi?kny czas kiedy wszystko budzi si? do ?ycia.
25 kwiecie? 2008
Drogie dzieci!
Równie? dzi? wzywam was, aby?cie wzrastali w mi?o?ci Bo?ej jak kwiat, który czuje ciep?e promienie wiosny. Tak i wy. kochane dzieci, wzrastajcie w mi?o?ci Bo?ej i nie?cie j? wszystkim, którzy s? daleko od Boga. Szukajcie woli Bo?ej i czy?cie dobro tym, których Bóg postawi? na waszej drodze i b?d?cie ?wiat?em i rado?ci?.
Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie.



Piotr Mateja - 2008-06-08, 13:06

Or?dzie dla Mirjany Soldo 2 czerwca 2008r.:

„Drogie dzieci, jestem z wami dzi?ki ?asce Bo?ej, aby uczyni? wielkimi, wielkimi w wierze i w mi?o?ci was wszystich: was, których serce przez grzech i przez win? sta?o si? twarde jak kamie?. (*) A was, dusze pobo?ne, pragn? o?wieci? nowym ?wiat?em. Módlcie si?, aby moja modlitwa znalaz?a serca otwarte, aby mog?a o?wieci? je si?? wiary i otworzy? drogi mi?o?ci i nadziei. Wytrwajcie. Ja b?d? z wami.”

Matka Bo?a pob?ogos?awi?a wszystkich obecnych i wszystkie dewocjonalia.

(*) Kiedy Matka Bo?a to mówi?a, popatrzy?a na obecnych, do których si? to odnosi, z bólem na twarzy i ?zami w oczach.

Piotr Mateja - 2008-06-08, 13:09

Ostatnie Or?dzie iz Medziugorje, 25. maj 2008r.

„Drogie dzieci! W tym czasie laski w ktorym Bog pozwolil mi byc z wami,ponownie wzywam was dzieci do nawrocenia.Pracujcie dla zbawienia swiata w szczegolny sposob dopoki jestem z wami.Bog jest milosierny i daje szczegolne laski,dlatego proscie o nie przez modlitwe.Jestem z wami i nie pozostawiam was samych. Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie. ”

Piotr Mateja - 2008-08-14, 12:04

Na ten czas wakacyjny przesy?am wam kolejne s?owa Maryi.

25.czerwca 2008 i 25 lipca 2008

Drogie dzieci!
Równie? dzisiaj, z wielk? rado?ci? w moim sercu, wzywam was, by?cie mnie na?ladowali i s?uchali moich or?dzi. B?d?cie radosnymi nosicielami pokoju i mi?o?ci w tym niespokojnym ?wiecie. Jestem z wami i wszystkich was b?ogos?awi? z moim Synem Jezusem Królem Pokoju.
Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie



25 LIPCA 2008

Drogie dzieci!
W tym czasie, gdy my?licie o odpoczynku dla cia?a, wzywam was do nawrócenia. Módlcie si? i pracujcie tak, by wasze serce pragn??o Boga Stwórcy, który jest prawdziwym odpoczynkiem dla waszej duszy i dla waszego cia?a. Niech On wam objawi swoje oblicze i niech obdarzy was swoim pokojem. Jestem z wami i or?duj? przed Bogiem za ka?dym z was.
Dzi?kuj? wam, ?e odpowiedzieli?cie na moje wezwanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group