Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - [Koszalin] milczenie

Bernadeta - 2007-08-30, 13:45
Temat postu: [Koszalin] milczenie
Co Koszalin tak milczy? Na Górze Che?mskiej pierwszy raz zobaczy?am MTA. Pozdrawiam napiszcie co? o waszych wyjazdach do sanktuarium na Górze skoro sam Koszlin milczy.
martusia_tm - 2007-09-05, 11:15

Koszalin milczy, bo w swojej pokorze, ?mia?o?ci nie ma udziela? si? forum.
Ale jeszcze zaryczy, niczym ?w. Tomasz ;)

Janek Engel - 2007-09-07, 12:43

Wypatrujemy tego dnia, niczym brzasku poranka :D
ellensil - 2007-09-09, 01:25

Ja te? wypatruje tego dnia. A dzie? ów nadejdzie! O tak, Koszalin jeszcze zaryczy. I cokolwiek mia?yby na ten temat do powiedzenia nieistniej?ce by? mo?e tr?by Jerycha, uprzedzam was z góry, drogie staro?ytne kole?anki, ?e przy naszym ryku to Wy b?dziecie co najwy?ej jakimi? sopranami z drugiego rz?du od lewej :p
ellensil - 2007-09-09, 01:25

Wypatruj?, rzecz jasna :mrgreen:
Jagu? - 2007-09-14, 08:50

mo?e i Koszalin milczy ale przynajmniej znajduje si? na forum a Tarczyna ani s?ychu ani nawet widu Ja rozumiem ?e was (ludków z innych miast) jest wi?cej, mo?e i macie przewag? liczebn?, ale ja potrafi? gada? za 10 osób (pytanie do moderatorów - "Czy dziesi?cio osobowa grupa ju? mo?e umieszcza? swoje miasta na Forum??") :P
krzemo - 2007-09-14, 12:54

Mo?emy podyskutowa? na priv w tej sprawie :P
marta k-k - 2007-09-14, 23:34

No dobrze, wi?c ja spróbuj? przerwa? te milczenie. Mo?e mi si? uda... Co by tu napisa?, hmm... W przysz?y pi?tek(o godz.18) rozpoczyna si? skupienie dla studentek i licealistek na Zielonej(na tej ulicy mieszkaj? nasze kochane siostrzyczki). Skupienie, czyli wspólne rozmowy, ?piewy, ?miechy, duuu?e kolejki do ?azienki i przede wszystkim wspólna modlitwa. Wszystko ko?czy si? msz? ?w. w niedziel? na Górze Cha?mskiej jako? rano, sama dok?adnie nie wiem. Mnie niestety tam nie b?dzie, jednak?e ma?ymi kroczkami wybieram si? na niedzielny spacerek do sanktuarium. Na reszt? "niusów" musicie poczeka?, je?li oczywi?cie jakie? chcecie ;)
krzemo - 2007-09-15, 08:55

Pozdrowionka dla s. Joanny i Justyny, a i jeszcze chyba macie teraz s. Ewelin? to oczywi?cie te?...

Napiszcie te? kto tam u Was obecnie jest co bym wiedzia? kogo pozdrawia? :)

Jeszcze mi si? przypomnia?o s. Olga te? u Was jest - obowi?zkowe pozdrowienia :)

Pio?un ze?widra - 2007-09-22, 12:54

jeszcze siostra Honorata jest na Górze Che?mskiej :)
sylwia:))) - 2007-09-22, 15:08

Witam witam wszystkich:)):):))Pozdrawiam wszystkich którzy byli w ?widrze,no i oczywi?cie tych którzy chcieli byc ale nie mogli:)-Madzia tu o Ciebie chodzi:)))By?o super,naprawd? warto by?o pojecha?.By?am tam pierwszy raz i nie ?a?uj?.Za rok tez pojad?.Atmosfera by?a ?wietna:))
Groszkowa - 2007-09-24, 21:37

Witam was:))))))) hehe Dziekuje ze byliscie;)
mam nadzieje ze na czuwaniu sie spotkamy w wilkowie buuuuzkaa :D :P

Pio?un ze?widra - 2007-09-24, 22:18

Hehe :) Koszalin to Koszalin :) jak si? rozgada,to nie mo?e sko?czy? :P dzi?ki ludziska za te godziny w autokarze 9 troszk? ich by?o :P z 20 ) wogóle za wszystko :P jeste?cie najwspanialsi na ?wiecie :) do zobaczenia oby jak najszybciej :)
Groszkowa - 2007-12-02, 18:24

Koszalin co jest...?? w sobote 8 sie widzimy na czuwaniu nocnym w Wilkowie:):0 pozdrawiam (jak dozyje>)
Violetta - 2007-12-02, 19:30

Do?yjesz, nie martw si?! B?d? si? modli? o zdrowie i si?y dla Ciebie. A Ty napisz jak by?o na czuwaniu w Wilkowie. I pozdrów ode mnie Koszalin!!!
Pozdrawiam z Bydgoszczy!

marta k-k - 2007-12-03, 17:17

Po ponad dwóch miesi?cach Koszalin si? odzywa!!! Czy to nie pi?kne...?
Niestety nie zobaczymy si? raczej na czuwaniu, no chyba, ?e druga cz??? koszli?skiej za?ogi si? tam wybiera, ale tego to ju? nie wiem...
Czemu masz nie do?y?? ?ycie jest pi?kne! Hehe, cho? czasami na takie nie wygl?da:p

Kasiula - 2008-02-18, 15:48

No to Koszalin si? odzywa. U nas w?a?nie dzisiaj zako?czy?y si? rekolekcje dla dzieci ze szkó? podstawowych. Uradowana jestem niezmiernie. Te 4 dni opieki nad nimi jako animatorka by?y niesamowite :mrgreen: Ma?o snu, du?oooo CISZY ;P i wogóle super.
A ju? w ?rod? rozpoczynaj? si? rekolekcje dla dziewcz?t "starszych" :fala:
Zdam relacj? jak powróc? :D

st@nisl@wa - 2008-02-18, 21:24
Temat postu: Dziewcz?ta Przymierze Mi?o?ci
S?ysza?am,?e dziewcz?ta zawiera?y Przymierze Mi?o?ci podczas tych rekolekcji? Mo?e kto? podzieli si? wra?eniami. :?: :?: :?:
Kasiula - 2008-02-18, 22:29

Na rekolekcjach dla dzieci Patrycja z Go?cina zawiera?a Przymierze jako Aposto?ka. By?a tym niezwykle przej?ta... Na Mszy dzie? po zawarciu Przymierza ks. Zygmunt :D zapyta? j? o to, czego jej ?yczy? biedna ju? zapomnia?a, ale kochany ksi?dz powtórzy? ?yczenia jeszcze raz :)
W czwartek tj. 21.02 podczas rekolekcji dla "starszych" dziewcz?t Przymierze b?d? zawiera?y Ewelina Stokowska z Go?cina i Iza vel Izolda z M?cic. Wra?enia po powrocie :mrgreen:

Pio?un ze?widra - 2008-02-18, 22:56

Ty nie bajeruj tylko zdj?cia lepiej dodaj :P
Kasiula - 2008-02-19, 20:42

Wszystko w swoim czasie Kochana Paulinko ;)
rEwelka0805 - 2008-03-06, 00:56
Temat postu: Dzie? Przymierza Mi?o?ci:D
hmm...wi?c tak dzie? Przymierza by? cudowny. Najpierw pobudka s.M.Joanna w pierwszym prezencie pu?ci?a mi i Izoldzie ,,Matko w szacie z lekkiej mg?y”. O 8:30 by?y modlitwy poranne a zaraz po nich pyszne ?niadanko z kolejnymi niespodziankami. Ja i Iza przy talerzach mia?y?my ?licznie u?o?one serwetki a na talerzach pere?k?, pocztówk? z ?yczeniami i lizaczka.
Po ?niadaniu oczywi?cie sprz?tanie:D mycie naczy? itd… a w mi?dzy czasie ostateczne przygotowanie do wyjazdu na Gór? Che?msk?. Oko?o 9:45 mia? przyjechac po nas autokar i mia?y?my jecha?, gdy? o 10 mieli?my zacz??. Czekamy i czekamy a autokaru jak nie by?o tak i nie ma.W ko?cu s.M.Joanna zadzwoni?a do biura i okaza?o si?, ze zapomnieli o nas. Kilka minut po 10 wyjechali?my z Jab?oniowej. Podczas drogi s.Joanna zadzwoni?a do ks.Zygmunta,który ju? czeka? na nas w sanktuarium, ?e si? spó?nimy troszke:).
W czasie drogi zacz??y?my ju? mie? motyle w brzuchu. Ca?a uroczysto?? by?a przepi?kna. Najpierw czytanie w moim wykonaniu, pó?niej psalm- Iza i Misia. Kazanie, które g?ównie opiera?o si? na tym ?e, cokolwiek b?dzie mia?o si? wydarzy? mamy NIE P?KA? a jak b?dzie nam ci??ko wystarczy przytuli? si? do krzy?a i wspólnymi si?ami razem z MTA damy rade. Pó?niej ca?a uroczysto?? Przymierza , akt oddania si? MTA: Ukochana Trzykro? Przedziwna Matko i Zwyci?ska Królowo!......nast?pnie wr?czenie medalików,modlitwa wiernych prze?licznie wy?piewana przez Kasi? J., procesja z darami, bia?a lilia,chleb,woda i wino. Komunia ?wi?ta i wszystko ju? normalnie.Na zako?czenie ks.Zygmunt po?wi?ci? dwa ró?a?ce z dorobionym w?asnor?cznie przez s.M.Joanne Krzy?em Jedno??i,które by?y kolejnym prezentem dla nas.Ks.Czaja zako?czy? Eucharysti? uroczyst? form? b?ogos?awie?stwa. Jeszcze chwilk? z Iz? poby?y?my przed obrazem MTA wysz?y?my przed sanktuarium i wszystkie dziewczyny razem z siostrami i ks. Stali w pó?kolu i wspólnie ze stron? muzyczn? tj. s.M.Stell? i Misi? za?piewali nam ,,Bywaj? chwile”, podczas której rozrycza?y?my si?:D. Potem by?y ?yczenia i prezenty od sióstr a pó?niej ju? od wszystkich dziewcz?t:D
Po powrocie na Jab?oniow? zjedli?my przepyszny(jak zawsze) obiadek, sprz?tanie a potem konferencje s.M.Ingi na temat masek:). Po konferencjach wszystkie dziewczyny rozesz?y si? do klas do której klasy bym nie wesz?a dziewczyny od razu przestawa?y cokolwiek mówi?, smutno mi by?o ale wiedzia?am ?e szykuj? jak?? niespodziank?, niestety Izy nie by?o bo musia?a jecha? na praktyk? bo pewnie po?wirowa?yby?my jak zawsze, ale mia?am swoj? najlepsz? przyjació?k? gitar? usiad?am sobie w sali ?ó?tej i gra?am:D
Nadszed? czas na wieczór zadedykowany mi i Izie.Ka?dy pokój co? przygotowa? najpierw by?y ró?ne ?mieszne scenki, potem mini playback schow:D .To by?o niesamowite prze?ycie najpierw rozbroi?y mnie dziewczyny piosenk? ,,Jest na ?wiecie mi?o??” a ju? na samym ko?cu moja przyjació?ka Magda zagra?a i wspólnie z dziewczynami za?piewa?y: ,, Przyjacielu, chc? zosta? z Tob? przy Tobie chce by?…..” przy tej piosence ju? odlecia?am.
Dziewczyny nie mia?y dla mnie taryfy ulgowej i na zako?czenie ja musia?am-chcia?am wzi?? gitar? i wspólnie za?piewa? moj? ulubion? piosenk? ,,Jak?e delikatn? jest cisza”.
Potem kolacja i przej?cie do kaplicy na ,,Zielon?” do domu sióstr na Adoracj?.
Po wspólnym adorowaniu Naj?wi?tszego Sakramentu wróci?y?my do szko?y na Jab?oniow?.
W ten sposób zako?czy? si? ten wspania?y dzie?.
Jeszcze raz pragn? podzi?kowa? wszystkim dziewczyn? i siostr? za ka?de dobre s?owo, za u?miech , wspóln? modlitw?. Pami?tam o Was codziennie w modlitwie i do szybkiego zobaczenia:*:*:*:*:!:
P.S. Ania te? umie?ci?a notke z tego co by?o na rekolekcjach na http://mta.bloge.pl/ jak kto? chce to mo?e lukn??:)

rEwelka0805 - 2008-03-06, 01:09

Kasiula, aha ma?o snu zgoda ale czy du?o ciszy by?o to bym si? sprzecza?a. No oki by?a cisza jak robi?y przysiady albo jak sta?y?my przy nich:D bo jak tylko odesz?y?my to by? ha?as. Ale mimo tego ?e by?y w pewnych momentach takie rozrabiaki to bardzo si? z?y?am z nimi szczególnie z moj? grup? :D a dobrym dowodem na to by?a niebieskolandia :D oki ja ju? ko?cze bo zdaje si? ?e u Kowalskich ju? ciemno.... :mrgreen: Pozdrawiam i ca?uje bu?ka :*
rEwelka0805 - 2008-03-06, 14:43

st@nisl@wa, tak zawiera?y i ju? s? wra?enia:) pozdrawiam!!
Kasiula - 2008-03-06, 16:18

Ewelina, nie odczyta?a? dyskretnej uwagi na temat ciszy w sposób w?a?ciwy ;D
st@nisl@wa - 2008-03-06, 16:29

Dzieki za relacje z zawieranego Przymierza Mi?o?ci. ?ycz? Wam aby ten dzie? nie zatar? sie w czasie i wieczno?ci. Pozdrawiam. Pamietam w modlitwie. Do zobaczenia w Sanktuarium Przymierza. :fala: :ta?czy: :wkr?gu: :ta?czy: :fala:
rEwelka0805 - 2008-03-06, 16:42

Kasiula, aha....rozumiem :lol: Bu?ka Kasiu:*
rEwelka0805 - 2008-03-06, 16:44

st@nisl@wa, w imieniu swoim i Izy dzi?kuje za modlitw? (na pewno przyda si?). A ten dzie? zostanie w naszej pami?ci na zawsze:) Pozdrawiam!! :D
rEwelka0805 - 2008-03-09, 17:14
Temat postu: Fotki!!!!!
nareszcie uda?o si? Janku dzi?kuje!!!
Je?eli chcecie zobaczy? zdj?cia z dni rekolekcji w Koszalinie to zapraszam http://picasaweb.google.p...rzymierzaMiOCiD
:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group