Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - Czuwanie na Jasnej Górze 2007

pakmen - 2007-01-28, 23:12
Temat postu: Czuwanie na Jasnej Górze 2007
W nocy z 17/18 marca odb?dzie si? na Jasnej Górze OGÓLNOPOLSKIE CZUWANIE RUCHU SZENSZTACKIEGO. Prosimy o zapisywanie si? (Bydgoszczan) na wyjazd do PP. Bodzek. Przy zapisie nale?y poda? nazwisko, imi? , nr pesel i telefon. Koszt 50 z?. od osoby.

Janek Engel Edit: Doda?em region, konieczne po przesuni?ciu tematu do Spotka? Ogólnopolskich ;)

siostrawodza - 2007-01-29, 22:33
Temat postu: Czuwanie w Cz?stochowie
:> Trwaj? zpisy na Czuwanie w Cz?stochowie
:b?ysk: Zachecam do przemy?lenia i zapisania si? jak najszybciej ;)

Janek Engel - 2007-01-30, 12:47

KONIECZNIE :!: W ubieg?ym roku pomimo d?ugiego planowania tego wyjazdu, prawie w ostatniej chwili wypad?y praktyki na kursie pilota... W tym roku nie ma mo?liwo?ci, by cokolwiek mnie zatrzyma?o ;)
pakmen - 2007-01-30, 16:24

No to widz?, ?e o fotoreporterów nie trzeba ju? si? martwi? :D Kto jeszcze si? wybiera?
Violetta - 2007-01-30, 18:51

Ja równie? si? wybieram, zw?aszcza, ?e to b?dzie noc przymierza - z 17 na 18 marca. Czy to nie cudownie by? wtedy w Sanktuarium Królowej Polski?
Pozdrawiam!!!

krzemo - 2007-01-30, 19:43

Jak Bóg da to i ja z ch?ci? pojad? - narazie prosz? o modlitw?...
qkiz - 2007-01-30, 22:51

Wysad?cie UKW w powietrze, to pojad? z Wami! :p
pakmen - 2007-01-30, 22:53

S?awku, a co Ci si? w UKW nie podoba?
qkiz - 2007-01-30, 22:54

O przepraszam... niejasno pisz?.... Wtedy mam zjazd na uczelni :/
krzemo - 2007-01-30, 23:12

Stary, raz mo?na nie by? :P
pakmen - 2007-01-30, 23:24

od jednego dnia wagarów jeszcze nikogo nie wywalili ze szko?y ;) My?l?, ?e potem nie b?dziesz mia? wi?kszych problemów ze zdobyciem jaki? kserówek z materia?ami z tego weekendu ;)
krzemo - 2007-01-30, 23:43

jak to weekendu ? Przecie? na niedziel? wracamy :D
pakmen - 2007-01-30, 23:57

w sumie racja, przepada tylko sobota :) mo?e jednak da si? co? z tym pokombinowa? S?awku, co?
Mamisia - 2007-01-31, 00:09

Ja te? jad? <jupi> :ta?czy: Ju? si? nawet zapisa?am :D
S?awu? od jednej nieobecno?ci ?wiat si? nie zawali ( a tym bardziej UKW ;) ), liczymy na Ciebie :D

CzerwonyMag - 2007-01-31, 13:38

A wiecie co? Ja to?e pojad?! Trza si? o maturk? przy okazji pomodli?!
Violetta - 2007-01-31, 16:54

No, brawo, brawo, nie ma to jak si? nawzajem zach?ca? do takiego wyjazdu.
Marysiu, cudownie, ?e jedziesz! ?ukaszu i S?awku, mam nadziej?, ?e te? wam si? uda!
Bierzcie przyk?ad z CzerwonegoMaga!

Anna Kornelia - 2007-01-31, 19:04

Cytat:
A wiecie co? Ja to?e pojad?! Trza si? o maturk? przy okazji pomodli?!


i za zdan? magisterk? podzi?kowa? :mrgreen: jad? w marcu , a w lipcu pójd? ;)

/ Maryja si? ws?awi?a! /

Przemek Skapski - 2007-02-04, 14:25

Czuwanie Ruchu Szensztackiego na Jasnej Górze odb?dzie si?:

17/18 marca 2007

Barbara - 2007-02-05, 22:26
Temat postu: Czuwanie w Cz?stochowie
Czy znany jest ju? program czuwania?
madzik - 2007-02-07, 20:57

Niewa?ne jaki program b?dzie.. wa?ne ?eby by? :) B?dzie tak jak zawsze, czyli super!
Ci, którzy ju? byli to wiedz? o czym mówi?.. Za? Ci, dla których to b?dzie pierwsze takie czuwanie i si? jeszcze zastanawiaj? to powiem tylko jedno- rewelacja :)

ps. i to nie jest ?aden spam ;)

takpoprostu - 2007-02-10, 19:40

Ja postaram si? zjawi?.

Kto z Bydgoszczy si? wybiera i czym ?

Justol - 2007-02-25, 20:11

Wczoraj (chyba wczoraj) dowiedzia?am si? ?e tak?e jad?... ;) ;) ;) Ju? nie mog? si? doczeka? :mrgreen:
eddi16 - 2007-03-01, 19:52
Temat postu: ............
ten no....... ja tez b?d? :) .... oczywiscie nie sam, "zabieram" jeszcze 7 osóbek :)
CzerwonyMag - 2007-03-01, 23:59

A ja nie jad?... Za?amka...
milena - 2007-03-05, 14:19
Temat postu: czuwanie na Jasnej Górze
NCPP...te? mam zaj?cia na studiach, ale ten jeden dzie?...Swiat si? nie zawali.. nie mog? si? ju? doczeka?.. :) .tym bardziej ?e w zesz?ym roku nie by?am...tak wi?c do zobaczenia :lol:
Szczurek - 2007-03-08, 00:24

Te? jade...
Ania Opole - 2007-03-10, 20:33

i ja te? jad?.... s?ysza?am,ze w tym roku znów do nas nale?y oprawa muzyczna...super :D
brzoska - 2007-03-13, 00:16

ostatnio co roku do nas nalezy oprawa:)
takpoprostu - 2007-03-15, 15:52

Ja te? si? zjawie, dozobaczenia w Cz?stochowie!
Justol - 2007-03-18, 12:55

Czuwanie, czuwanie... i po czuwaniu :cry: Wróci?am ok. 7 nad ranem... nawet zd??y?am si? ju? wyspa? ;) ... Dzi?kuj? Wszytstkim za wszystko ;) Szczególnie ?ukaszowi i Jankowi... Jak dobrze by?o Was wreszcie pozna? ;) Jeste?cie wspaniali ;) Na usta cisn? mi sie s?owa piosenki... "?wiat by?by taki ubogi, gdyby?my si? nie spotkali, bo nasza mi?o?? ubogaca ?wiat, ty kochasz mnie a Ciebie ja..." ;) ;)
Raz jeszcze dzi?kuj?... Do zobaczenia za rok... a je?li Bóg pozwoli to mo?e szybciej... zobaczymy ;)

pakmen - 2007-03-18, 14:07

Szcz??ciara - o 7 ju? w domciu, ech... ja do domciu wróci?am dopiero w okolicach po?udnia. Ale rzeczywi?cie czuwanie by?o fantastyczne... Gdyby nie wyj?tkowo roz?piewany autokar (?rednia wieku ok. 60 lat) to by?oby super, ale tak przynajmniej na d?uuugo zapami?tam podró?, no i czuwanie te? oczywi?cie :)
krzemo - 2007-03-18, 16:33

Aniu, na przysz?o?? b?dziesz wiedzia?a, ?e trzeba zapisa? si? wcze?niej, tak aby jecha? g?ównym autokarem, a nie rezerw? :P

Justolu, nam równie? by?o mi?o Ci? pozna? - chcia?em przy okazji pochwali? Ciebie - nasze spotkanie i wzajemne rozpoznanie by?o mo?liwe dzi?ki temu, ?e umie?ci?a? swoje zdj?cia na Forum :) (Polecam pozosta?ym Forumowiczom tak?e umieszczanie swoich fotek czy to w avatarach czy te? w prywatnych galeriach...
Oczywi?cie MTA te? mia?a w tym swój udzia?, ?e wiedzia?a kiedy ja mam wychodzi?, a Ty wchodzi? do klasztoru :)

Teraz uwag kilka co do samego czuwania...
By?o WSPANIALE... Po raz chyba pierwszy nie przysypia?em, na ?adnym punkcie programu, a ?rednia snu z tego tygodnia ho ho, lepiej nie mówi? (widzicie co ta sesja robi z cz?owiekiem :P )

Teraz kilka podzi?kowa?...
* dla o. Arka za przewodniczenie spotkaniu i og?oszenie na ko?cu dotycz?ce Forum
* o. Romualdowi za wspania?? homili?
* o. Wojtkowi za to, ?e mnie obroni? przed "harcerzem i honorowym pielgrzymem"
* s. Michalinie i ca?emu zespo?owi, za WSPANIA?? opraw? muzyczn? i ut?sknione "Abba Ojcze"
* wszystkim sk?adaj?cym ?wiadectwa, ale szczególnie Marysi Kwas - przeka? pozdrowieniami cudownym rodzicom :)
* s. Oli za ... :)

* zapewne zapomnia?em wymieni? po?ow? osób dlatego na ko?cu dzi?kuj? wszystkim i ka?demu z osobna, za to, ?e mogli?my tam by? razem :)

krzemo - 2007-03-18, 17:27

Kilka fotek z naszego czuwania mo?na znale?? tutaj
Eagle - 2007-03-18, 18:49
Temat postu: Ju? po...:( 17/18 marca. Cz?stochowa.
Niestety ju? wróci?am po czuwaniu na Jasnej Górze. Musz? powiedzie?, ?e to chyba by?o najlepsze czuwanie, jakie pami?tam... Bardzo ciesz? si?, ?e mog?am tam by? i spotka? tyle wspania?ych osób :) Teraz tylko odlicza? dni, do nast?pnego czuwania :)
alexya - 2007-03-18, 21:11

Tak wi?c i ja dorzuc? kilka fotek :) Stara?am si? nie umieszcza? zdj?? powtarzaj?cych si? po fotkach krzema. Zapraszam tutaj
Eagle - 2007-03-18, 22:04

HEH :) Ja dzi?kuj?, ?e w ogóle mnie chcieli?cie s?ucha? i ?e nie usn?li?cie :P Pozdrowienia przekaza?am :) a odno?nie scholi. W ogóle byli?cie boscy, serio, serio :) :D takie pytanko? Kto w ogóle by? w scholi i czy mieli?cie jakie? próby czy co?? :) Serio by?o cudownie :) Po prostu posmutnia?am, jak wróci?am do domku.... :(
pakmen - 2007-03-18, 22:46

krzemo napisał/a:
Aniu, na przysz?o?? b?dziesz wiedzia?a, ?e trzeba zapisa? si? wcze?niej, tak aby jecha? g?ównym autokarem, a nie rezerw? :P

Z tego co wiem, to na li?cie by?am zapisana jako 3, a Micha? jako 4 (po Marysi, Heli i ich tacie) tak wi?c Twoja teoria o wcze?niejszym zapisaniu si? w tym wypadku sie nie sprawdzi?a :/

krzemo - 2007-03-18, 23:09

a to ciekawe, ?e w takim uk?adzie trafi?a? do rezerwowego autobusu :(
pakmen - 2007-03-18, 23:42

wiesz... Wasz autobus nie wysadzi?by nas w Brzozie w drodze powrotnej - pewnie to by?o g?ównym powodem naszej przygody z Gniewkowsk? ekip? :D
Janek Engel - 2007-03-19, 14:38

No fakt... Gdyby autobus z Giewkowa by? tylko rezerw?, to zapewne poprostu by si? nie zape?ni?... A tak, w ramach wspó?pracy pomi?dzy wspólnotami Ruchu z Gniewkowa i Bydgoszczy mogli?cie podjecha? do od razu do domu ;) Co wi?cej, je?li droga by?a trudna to tylko lepiej ;) - wi?cej okazji do z?o?enia wk?adu do Skarbca ?ask :D

Justol, ja równie? dodam, ?e ?wietnie by?o Ci? wreszcie pozna? :D Pozdrawiam serdecznie

Marysiu, co prawda z Tob? pozna? si? jeszcze okazji nie mia?em, ale z pewno?ci? jest to do nadrobienia ;) ?wietne ?wiadectwo :D Pozdrowienia dla rodziców ju? by?y, to ja pozdrowi? tak?e Twe rodze?stwo :) Szczególnie Tobiasza ;)

To Czuwanie by?o nie tylko pe?ne wspania?ych i g??bokich tre?ci, ale by?o dla mnie równie? okazj?, by spotka?, lub przynajmniej przez chwil? zobaczy? tych wszystkich, którzy tak jak to jest w jednej z piosenek zespo?u "Cisza jak ta" - s? "tak daleko w kilometrach, a tak blisko mego serca"... Pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz gor?co :D

Eagle - 2007-03-19, 16:13

wydaje mi si?, ?e chyba nawet mieli?my okazj? do rozmowy... ale nie jestem pewna... :)
To by?o na "?pi?cych schodach", przeprowadzili?my bardzo ciekawy dialog w stylu:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo

:) wiem, ?e co? takiego by?o, tylko nie wiem czy to by?e? Ty :P

Agnieszka Sim. - 2007-03-19, 17:06

www.jasnagora.com ---> zerknijcie na wydarzenia z 17.03. :)
Justol - 2007-03-19, 18:41

krzemo napisał/a:

Oczywi?cie MTA te? mia?a w tym swój udzia?, ?e wiedzia?a kiedy ja mam wychodzi?, a Ty wchodzi? do klasztoru :)


Masz racj?! To by?o niesamowite... Tym bardziej, ?e na parkingu "podkusi?o" mnie, ?ebym posz?a z Siostrami- nieco pó?niej ni? wszyscy... Po drodze du?o spotak? z innymi Siostrami... Tak wi?c MTA dok?adnie wszystko zaplanowa?a i nie pomyli?a si? nawet o minut? ;) Chwa?a Panu za to wszystko... :D

krzemo - 2007-03-19, 19:56

Janek Engel napisał/a:
to ja pozdrowi? tak?e Twe rodze?stwo :) Szczególnie Tobiasza ;)
A ja bym jeszcze pozdrowi? Karola, ciekawe czy mnie jeszcze pami?ta :?: Przy okazji pozdrawiam wszystkich uczestników szensztackiej wyprawy na ?wiatowe Dni M?odzie?y w Rzymie (GMG Roma 2000)

Eagle napisał/a:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo
No, no ale si? rozgadali?cie :P

Jeszcze raz dzi?ki wszystkim za to wspania?e spotkanie :)

Janek Engel - 2007-03-20, 00:56

Eagle napisał/a:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo


No prosz?, prosz?... Mi?o wiedzie?, ?e to w?a?nie z Tob? mia?em szcz??cie przeprowadzi? tak mi?? rozmow?... By?mo?e zbyt d?uga to ona nie by?a, ale za to tak przenikni?ta Mi?o?ci? Bli?niego, ?e jeszcze d?ugo b?d? j? wspomina? ;) A? ?a?uj?, ?e nie musia?em i?? na gór? jeszcze raz ;)

Pod relacj? zamieszczon? pod adresem podanym przez Ag? Sim. jest równie? foto-galeria naprawd? warta obejrzenia! :D

Eagle - 2007-03-20, 09:25

Mi równie? by?o bardzo mi?o ;)
Takie pytanko, kiedy b?dzie kolejne spotkanie ogólnopolskie?? Tak, ?eby po nadrabia? wszystkie zaleg?e sprawy... Mam na my?li pozna? wszystkich, których przedstawienie nie by?o mi dane :)
A odno?nie naszej, jak?e zacnej rozmowy :D to odby?a si? ona kilka minut przed rozpocz?ciem ?wiadectw, kiedy ja wpad?am na "?wietny" pomys? ?piewania "Cudownych rodziców mam..." A w zasadzie moje ukochana kumpelka powiedzia?a mi, ?ebym za?piewa?a :)
Tak?e by?o to bardzo, ale to bardzo spontaniczne :)
I w sumie ciesz? sie z tego powodu, bo wszystko co spontaniczne jest najlepsze :D

Janek Engel - 2007-03-20, 11:05

Eagle napisał/a:
I w sumie ciesz? sie z tego powodu, bo wszystko co spontaniczne jest najlepsze :D


Trudno Ci w jakikolwiek sposób zaprzeczy? ;) , bo pomimo, i? wszystkie ?wiadectwa by?y nies?ychanie g??bokie i naprawd? wiele mówi?y o opiece MTA nad Rodzinami Szensztackimi, to tylko Twoje zako?czy?o si? oklaskami ;)

A kolejny zjazd najprawdopodobniej na Festiwalu M?odzie?y w sierpniu...
A póki co pozostaj? chyba lokalne ?wi?ta wspólnot szensztackich, jak np Rocznica Po?wi?cenia Sanktuarium Zawierzenia w czerwcu ;)

Eagle - 2007-03-20, 13:52

Moje zako?czy?o si? oklaskami, tylko dlatego, ?e by?am "inna" (tzn m?odsza od pozosta?ych) i ?e moje ?wiadectwo by?o inne :) Ale mi?o by?o :)


A co do spotkanie...... dopiero w sierpniu??!! :( Smutno....
:(


Ale có?.... jak kocha to poczeka :)

qkiz - 2007-03-20, 16:53

(Ale? ?licznie Wiol? fotograf z jasnagora.com ustrzeli?! :p)
blondynka P. - 2007-03-20, 20:40

...dawno mnie tu nie by?o ale nie wa?ne... :P

na czuwaniu by?o bardzo bardzo bardzo sympatycznie :D mi?o by?o si? z Wami znowu spotka? i porozmawia?, bo takie czuwanie to jedna z nielicznych do tego okazji :) musz? przyzna?, ?eju? si? za Wami st?skni?am i uwa?am (tak jak pewnie wi?kszo?? ;) ), ?e czuwanie powinno zdecydowanie trwa? d?u?ej :mrgreen:

Eagle - 2007-03-20, 21:07

jestem za!! Czuwanie powinno by? d?u?sze! Cho? musz? si? przyzna?, ?e to by?o moje pierwsze czuwanie, na którym w ogóle nie przysn??am :)
do mszy wytrzyma?am, potem na przerwie si? rozrusza?am, a potem ju? by?am tak zestresowana, ?e nie mog?abym przysn?? :)


mam pytanko: sk?d si? wzi??a boska schola, jak si? oni zgrali i w ogóle? Bo to serio by?o boskie! :) a? si? ?piewa? chcia?o :) gitary, skrzypce, klawisz.... wow :)

Agnieszka Sim. - 2007-03-20, 21:40

a ta schola to taka mniej wi?cej, ?e zeszli?my w podziemia, gdzie si? kawa?ek wolnej sali znalaz?, nastroili?my si? z grubsza, pod czujnym okiem i uchem s.M.Michaliny co? tam za?piewali?my w tych podziemiach, po czym pad?o has?o "no to idziemy!" i poszli?my :) a reszt? to ju? wszyscy s?yszeli :P
sobek - 2007-03-20, 22:23

:( chlip :( bardzo ?a?uj?, ?e mnie tam nie by?o :( Zdecydowanie b?d? musia?a to nadrobi? :D

Przysz?a mi do g?owy taka refleksja... czytam te wszystkie posty i dochodz? do wniosku, ?e Ogólnopolski Szensztat lepiej si? poznaje dzi?ki TEMU forum... to jest takie pi?kne, ?e poznajemy si? tutaj a potem mo?emy porozmawia? osobi?cie :) Mo?e to nie odpowiedni temat, ale bardzo si? ciesz?, ?e to forum si? tak rozwija i ?e dzi?ki niemu mo?emy si? bardziej z?y? jako Szensztat... Buziaczki i u?ciski dla wszystkich

sobek - 2007-03-20, 22:31

A no i gratuluj? scholi... fakt, ?e tak niebia?sko (jak twierdz? wszyscy :D ) za?piewali?cie jeszcze bardziej pog??bia mój ?al :( ech... za g?upote si? p?aci... No nic... jak ju? mówi?am... mam nadziej?, ?e zd??? to nadrobi? ;)
Janek Engel - 2007-03-22, 18:06

A mówi?em Ci Kasiu :P , ?eby? jecha?a z nami ;)

A co do Forum, to daje ono mo?liwo?? utrzymania kontaktu tak?e pomi?dzy tak du?ymi wydarzeniami jak Czuwanie na Jasnej Górze, Festiwal, czy Triduum, a tak?e mo?liwo?? porozmawiania na tematy, na które zazwyczaj w czasie tych spotka? brakuje czasu...
Cieszy nas to niezmiernie, ?e i Wy równie? czujecie tak? potrzeb? ;) :D

Eagle - 2007-03-22, 22:35

Janek Engel napisał/a:

Cieszy nas to niezmiernie, ?e i Wy równie? czujecie tak? potrzeb? ;) :D


ja szczerze powiedziawszy wesz?am na forum, po wzmiance ojca Arka :) Tak sobie pomy?la?am, ?e - fakt - ludzie pewnie b?d? co? pisa? po czuwaniu. A ja mialam straszna ochote byc z tymi ludzmi dluzej.... no i w pewnym sensie jestem.... wlasnie na forum :)

maciekfursewicz - 2007-03-23, 07:53

Eagle, Eagle,

[ Dodano: 2007-03-24, 7:55 ]
Jak ty pi?knie ?piewa?a? na tej Jasnej Górze. JE?eli kto?by nie wiedzia? kim jestem to jestem tym gitarzyst?, który twardo sta?, a potem le?a? :) na kamiennej posadzce na Jasnej Górze. :P Witam wszystkich!!!

[ Dodano: 2007-03-24, 8:25 ]
poszukuj? jednej dziewczyny.... byla z nami na Jasnej Gorze. Znajduje sie na tym zdjeciu w br?zowej bluzce w paski... jezeli ktosby wiedzial kto to jest to prosilbym abyscie mnie o tym powiadomili... http://www.jasnagora.com/...p?ID=2577&idz=2

[ Dodano: 2007-03-24, 8:29 ]
Boska Agnieszko. Cudownie le?a?o si? na posadzce, tylko bol? mnie troche kosci... :D ale warto bylo... Buziaki i pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-24, 9:23 ]
s. Joanna mówi?a ze by?em dzielny :D :D:D Sam w?ród ja sam w?ród tylu dziewczyn..... :D :D:D:D Ale warto by?o i za rok bioor? juz swoj? gitar?... :) pozdrawiam

Janek Engel EDIT: Posty zosta?y scalone

Eagle - 2007-03-23, 21:20

b?ogos?awiony mi?dzy niewiastami :)
Ciekawie musia?o by? :)
:lol:

maciekfursewicz - 2007-03-24, 13:24

A no by?o ciekawie. Ale mimo to jestem zadowolony z tego wszystiego co si? dzia?o....
I jestem bardzo szcz??liwy z tego co si? w dalszym ci?gu dzieje :D :D:D:D Pozdrawiam :*

Barbara - 2007-03-25, 15:01

Dzi?kuj? za wyk?ad i za ?wiadectwa o rodzinie
Bra?am udzia? w sympozjum pt. "W trosce o rodzin?
w poszukiwaniu prawdy, dobra i pi?kna" na UKSW w Warszawie/ mówi? o tym na czuwaniu o. Arkadiusz/.
Mog?am zapozna? si? tam z wyk?adami naukowców, a pi?knym dopowiedzeniem z ?ycia by?y w?a?nie ?wiadectwa na Jasnej Górze.

maciekfursewicz - 2007-03-25, 15:53

Droga Basiu!!! To nie wiesz, ?e na Jasnej Górze zawsze s? dawane najlepsze ?wiadectwa??? Najpi?kniejsze jednak by?o ?wiadectwo kiedy nasza forumowiczka Marysia za?piewa?a piosenk? dedykowan? swojej rodzinie (szczerze powiem, ?e prawie p?aka?em). Co o tym s?dziesz?? Pi?knie ?piewa?a, prawda?? :b?ysk: ;)
Ul3nka - 2007-03-25, 20:33

Dolaczam sie do wypowiedzi innych, ze tegoroczne czuwanie bylo niezastapione :D .
Cudownie bylo znowu Was wszystkich spotkac i takze mi przykro, ze kolejne spotkanie bedzie dopiero w sierpniu :( .

maryna00 - 2007-03-26, 08:38

Je?eli chodzi o czuwanie na Jasnej Górze to by?o ?wietnie...mam nadzi?j? ?e za rok te? pojad? i wezm? ze sob? gitarke i pogramy razem ze wszystkimi....Dozobaczenia za rok :D :) :) :) :) :D :D
Janek Engel - 2007-03-26, 18:19
Temat postu: Fotki
Teraz i ja dorzuci?em swe fotki... Wy?ama?em si? -> s? w Albumie... :)
myslo_manka:) - 2007-03-26, 19:04

Oj ludzie nawet nie wiecie jak bardzo nie moge doczeka? si? ju? sierpnia!!! Jak?e mi?e zako?czenie wakacji nas czeka :) Mam nadziej? ?e poajwi? si? wszyscy forumowicze :P Pozdrwiam wszytskich baaaardzo ciep?o i 3majcie si? wszyscy :)
jolalinek - 2007-04-29, 21:34
Temat postu: Cz?stochowa.
Ach, ja by?am po raz drugi na czuwaniu Szensztatu w Cz?stochowie, w tym roku szczególnie w scholi.
Do dnia, a raczej wieczora czuwania nie wiadomo by?o czy pojad?, bo mia?am w tym dniu Bierzmowanie. Alexya by?a moim ?wiadkiem i by? to taki wielki dzie?...
Nie zapisa?am si? wcze?niej, bo nie zd??y?abym na autobus-rozpocz?cie Mszy o godz.18.00.
Nie przypuszcza?am, ?e Ola kochana zoorganizuje transport i dopiero wieczorem okaza?o si?, ?e jest miejsce w drodze powrotnej :) . Rado?? w sercu, u?miech na twarzy. I dojecha?am z ks.Danielem Le?niakiem, z Ol?.
Szczególne b?ogos?awie?stwo od Ducha ?wi?tego jak i od Maryi...
Jeden z najwa?niejszych dni w moim ?yciu.
Tego nie da si? opisa?, mo?e kiedy? b?d? mia?a przyjemno?? przedstawi? to w formie ?wiadectwa...
Mog? napisa? tylko tyle, ?e nigdy przedtem nie czu?am tak bliskiej obecno?ci Maryi, Ducha ?wi?tego, wogóle Boga w Trzech Osobach i oczywi?cie mojej kochanej ?wi?tej, której imi? otrzyma?am tego dnia-?w.Joanny Beretty Molli, przecie? w Cz?stochowie s? Jej relikwie...
To by?a strasznie wielka ?aska od Boga, tak to przyjmuje i wierz? g??boko, ?e tak jest przecie? nie da?o si? wi?cej po??czy? i jeszcze po??czy? to w tym wyj?tkowym dniu.
Tak wi?c tyle mog? tylko napisa?...
Dzi?kuj? tym, którzy przeczytali moj? wypowid?,
pozdrawiam :) ;) :D :P

Mamisia - 2007-05-18, 18:08

Wydawa?o mi si?, ?e te zdj?cia z DSMu s? troch? bardzo spó?nione, ale nie wiem jak okre?li? te ;)
Mo?na tutaj obejrze? troch? zdj?? z wyjazdu na Jasn? Gór? ;)

http://picasaweb.google.p...key=idpZDY_ULf0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group