Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - [Bydgoszcz] Rekolekcje adwentowe

Mamisia - 2006-11-29, 22:39
Temat postu: [Bydgoszcz] Rekolekcje adwentowe
Prawda i Mi?o??: mi?dzy proz? a poezj?
uczy? si? my?le? jak Chrystus (realistyczne my?lenie)
uczy? si? kocha? jak Chrystus (dojrza?a mi?o??).

Od 3 do 6 grudnia o godzinie 20.00 w ko?ciele oo. Jezuitów na placu Ko?cieleckich odb?d? si? rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Marek Dziewiecki.

Znajomi mi polecaj?, jak mi si? uda to przyjd? wys?ucha? :)

sqna - 2006-12-01, 06:47

3 grudnia o g.19 podczas mszy ?wi?tej poprowadzi ks. Marek Dziewiecki
a od poniedzia?ku do ?rody jak wy?ej o 20,
w niedziel? b?d? na pewno, serdecznie zapraszam,

"uczy? si? kocha? jak Chrystus (dojrza?a mi?o??)"

Paulontko - 2006-12-04, 14:34
Temat postu: Ej?e:)
A ja tam by?a wczoraj i Was nie widzia?a :P No, co do sqna to mo?e widzia?a, a nie wiedzia?a :lol: Zapowiada sie ciekawie po niedzielnym wyk?adzie- polecam wszystkim!!! To do zobaczonka :hej:
Magda M. - 2008-12-10, 16:24

Bydgoskie o?rodki duszpasterstwa akademickiego zapraszaj? na Adwentowe Rekolekcje Akademickie:

14 – 17.12.2008 DA Arka i DA Viator zapraszaj? na rekolekcje "NIEZWYK?A RADO?? DLA ZWYK?YCH LUDZI"do ko?cio?a oo. Jezuitów p.w. Andrzeja Boboli, pl. Ko?cieleckich 7, które g?osi ks. Janusz Konysz. Program:
14.12 – niedziela godz. 19.00 - Msza ?w. z nauk?
15-17.12 - poniedzia?ek - wtorek – ?roda - 18.00 - Msza ?w. z nauk?

Od 15 do 17 12 zaprasza DA faraDA: godz. 19.30, kaplica MB Cz?stochowskiej, parafia Opatrzno?ci Bo?ej, ul. Sandomierska 35 na Kapu?ciskach. Rekolekcje g?osi kapucyn o. Dariusz Bry?a. Ich has?em s? s?owa: "Jezus klucz do zrozumienia Twojej rzeczywisto?ci".

a 16.12.2008 (wtorek) o 19.30 WDA Stryszek zaprasza na czuwanie adwentowe z nauka rekolekcyjn? do Bazyliki. "Muzyk?, cisz?, ?wta?em i ciemno?c?; pie?ni? i milczeniem modlic si? b?dziemy!!!"

W zale?no?ci od czasu i ch?ci zapraszam ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group