Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Na dobry pocz?tek - Witamy!

krzemo - 2006-08-21, 10:28
Temat postu: Witamy!
Serdecznie witamy na nowym forum!
Chwilami bali?my si?, ?e forum nigdy ju? nie powstanie, ale dzi?ki Waszym modlitwom i szerokiemu wsparciu dzi? oddajemy forum do u?ytku :)

Przemek Skapski - 2006-08-22, 23:00
Temat postu: witamy
Witam w imieniu kleryków Ojców Szensztackich. Wszystkich pozdrawiam i dzi?kuj? z serca za te wielkie dzie?o ! Ahoj
Sa?ata - 2006-08-27, 12:57
Temat postu: Witamy!
Zatem i ja witam wszystkich.
Krzemo, Janku, Przemku- dzi?kuj?, ?e jeste?cie.
Mam(y) nadziej?, ?e forum stanie si? miejscem naszych cz?stych spotka?, miejscem przeznaczonym na wymienianie spostrze?e?, miejscem, do dzielenia si? pogl?dami i w koncu miejscem, gdzie te? b?dzie Bóg.
Bo czy kto? nie powiedzia?, ?e On jest wsz?dzie? :)

eddi16 - 2006-08-27, 13:54
Temat postu: Hej...
Cze?? wszystkim.........


P.S

?wietna robota ch?opaki

( brawo ?ukasz , brawo Janek)

Pozdrawiam

takpoprostu - 2006-08-27, 19:39

Elo trzy dwa zero :)

Forum - wypas i niech takie pozostanie :P

Gratuluje :)

krzemo - 2006-08-27, 20:20
Temat postu: Rado?? adminów
Bardzo si? cieszymy, ?e si? Wam podoba :)

Dzi?kujemy Wam za modlitw? bez niej to forum nigdy by nie powsta?o, modlitwy potrzeba nadal by forum dalej rozwija? i m?drze prowadzi? :)

frut - 2006-08-27, 21:33

Ja równie? witam. Mam nadziej?, ?e forum b?dzie si? rozwija?o - nigdy cenzura go nie dopadnie. Zobaczymy jak b?dzie...
Stachu - 2006-08-27, 22:16

gratulacje panowie
kawa? dobrej roboty :)

Sa?ata - 2006-08-27, 22:17

Te? tak my?l?, ch?opaki porz?dnie si? napracowali, teraz wida? efekty. Przy??cz? si? do gratulacji... ;) I chyba robimy off-topic?
sobek - 2006-08-28, 18:54

No nie mog?... Nareszcie si? tu dosta?am... a ju? my?la?am,z ? obrazka nie wybior? :P Gratulacje ch?opaki. Naprawd? przyjemne forum.

[ Dodano: 2006-08-28, 19:56 ]
Ach no tak... Moja skleroza. Zapomnia?am si? przywita? :P Witam wszystkich serdecznie. Mam nadziej?, ze b?dziemy mogli cz?sto sobie pogaduli? i wymienia? nasze poglady. Buziaczki :D

Justol - 2006-08-28, 20:15

ja tak?e witam, gratuluje i dzi?kuj? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
krzemo - 2006-08-28, 22:05

Witamy Pani? Katarzyn? :P - debiutantk? na forum :)
sobek - 2006-08-28, 22:24

Ach te debiuty... Witam witam... Jak si? ma sta?e ??cze to fora stoj? otworem :P
pakmen - 2006-08-29, 09:40

Te? Ci? witam Kasiu! Skoro mówisz , ?e fora stoj? otworem, to licze na duuuuz? liczb? Twoich postów na tym forum ;) Pozdrowionka
blondynka P. - 2006-08-29, 18:11

Niedawno si? zarejstrowa?am :mrgreen: bardzo bardzo bardzo fajne forum 8)
krzemo - 2006-08-29, 19:20

No nareszcie blondynki s? z nami, ale jeszcze chyba nie w komplecie :(
eddi16 - 2006-08-29, 20:09

cierpliwo?ci ?ukaszu :) jeszcze b?dzie Ich pe?no wsz?dzie :P
Stachu - 2006-08-29, 21:37

krzemo napisał/a:
No nareszcie blondynki s? z nami, ale jeszcze chyba nie w komplecie


na spokojnie powoli wszyscy sie pojawi? a tak? mocn? ekipe jak one to ci??ko bedzie nie spotka? :D

marrtta - 2006-08-30, 15:36
Temat postu: witam
bardzo serdecznie was witam! jestem nowa i chyba normaln. pozdrawiam :o ;)
blondynka P. - 2006-08-30, 15:53

spokojnie ;) juz niedlugo pojawi? si? wszystkie blondynki- przynajmniej tak mi si? wydaje :P
takpoprostu - 2006-08-30, 21:47

Oooo Patrycja :* Witam Witam :X :D
Szczurek - 2006-08-31, 09:35

a ja witam, bo juz dawno si? zajerestrowa?em (dziekuje Janek) i chcia?bym przes?a? pozdrowienia od mojego brata dla wszystkich Szensztaków. Mówi? mi, ?e ?wietnie si? z wami bawi? :P
blondynka(ania) - 2006-08-31, 16:15

No to zg?aszam si? i ja :D

Witam wszystkich :mrgreen:

Tak mi si? spodoba?o forum, ?e za?o?y?am sobie nawet 2 konta ale Janek mi jedno zabra? :P


Pozdrawiam :)

blondynka(ania) - 2006-08-31, 19:53

he he :) nie no tak powa?nie to on wype?ni? tylko swój obowi?zek admina i dzi?ki niemu nie musz? si? nazywa? bloDNynka(ania) bo wkrad?a mi si? ma?a literówka ;)

Pozdrowienia dla Janka :mrgreen:

CzerwonyMag - 2006-09-03, 12:39

no to ja te? wszystkich witam :P A wiecie ?e ja mam znajomo?ci i nie boj? si? blokady IP? Bo klikam z tego samego kompa co nasz wspania?y D?ony Engel :P A swojego IP chyba nie b?dzie blokowa? nie? No wi?c ruszam spamowac...
Janek Engel - 2006-09-03, 13:10
Temat postu: ...
Jak to dobrze, ?e oprócz blokady IP mamy jeszcze inne narz?dzia s?u??ce utrzymaniu porz?dku ;) 8)
Jawor - 2006-09-09, 19:59

Dobra, Janek, CzerwonyMag, spokój :P heh

no to i ja si? przywitam :) jestem tu od dzi?

CzerwonyMag - 2006-09-11, 18:38
Temat postu: Jawor to... skubaniec...
Jawor, ty skuba?cu! Ja Ci dam u?ywa? mojego okre?lenia! To ja jestem szensztackim rekrutem! Ty to nawet w postulacie jeszcze by? nie by? :P (patrz?c na formacj? zakonn? ;) ) No witam witam ;) Tak serio to mi?o Ci? widzie?. Wiedzia?em ?e mnie pos?uchasz i tutaj wejdziesz :)
Janek Engel - 2006-09-17, 23:15
Temat postu: Powitania...
Witamy serdecznie moozo...

moozo napisał/a:
Jestem pewien ?e Wszyscy d??ymy do tego samego Celu, niewa?ne gdzie nale?ymy:)


Oczywiscie, ?e tak! :D W Kosciele nie ma czego? takiego jak konkurencja... I to jest pi?kne! :D :D:D Bogactwo tkwi w ró?norodno?ci... Najwa?niejsze jest, ?e odnalaz?e? si? w danej wspólnocie.

A tak swoja drog? to Forum zrzesza nie tylko Cz?onków Ruchu Szensztackiego, ale tak?e wszelkich Sympatyków Ruchu :D

Jawor - 2006-09-18, 06:23
Temat postu: Re: Jawor to... NIE... skubaniec...
CzerwonyMag napisał/a:
Jawor, ty skuba?cu! Ja Ci dam u?ywa? mojego okre?lenia! To ja jestem szensztackim rekrutem! Ty to nawet w postulacie jeszcze by? nie by? :P (patrz?c na formacj? zakonn? ;) ) No witam witam ;) Tak serio to mi?o Ci? widzie?. Wiedzia?em ?e mnie pos?uchasz i tutaj wejdziesz :)


no wiesz, we wszystkich wspólnotach (niekoniecznie zwi?zanych z religi?) w jakich by?em, rekrut to by?a osoba dopiero wkraczaj?ca w progi wspólnoty :P

o. Mirek - 2006-09-18, 21:44
Temat postu: o. Mirek melduje si? na forum
Witam foruj?cych, teraz i ze mn? ;)
Janek Engel - 2006-09-18, 21:54
Temat postu: Meldunek przyjety ;)
Witamy serdecznie ojca Mirka :!: Cieszymy si? z Ojca obecno?ci posród nas... Jest Ojciec pierwszym ojcem, który zdecydowa? si? odezwa? :D Mamy nadziej?, ze nied?ugo pozostali ojcowie równie? sie przy??cz?, a takze na owocne dyskusje z Ojca udzia?em. :D
indi - 2006-09-18, 22:01

Witamy serdecznie Ojca Miros?awa.Hura ,hura.Rokitnica pozdrawia Ojca.Cieszymy si? :wkr?gu: i modlimy o rych?e wspólne spotkanie.Nos cum prole pia...... :hej:
Przemek Skapski - 2007-01-17, 10:25
Temat postu: WITAJ MATEUSZU
Witamy na naszych szensztackich stronach kleryka II roku Seminarium Deicezji Warszawsko - Praskiej. Mateusza znam, bo mamy przyjemno?c studiowa? razem.

Witamy i zapraszamy do aktywno?ci

PS. Mateusz ?wietnie spiewa, z metafizyki bije wszystkich, sumiennie zakuwa do ka?dego egzaminu i imponuje wszystkim moc? swego intelektu. :) ahoj !

kl.mateusz - 2007-01-17, 10:33

Laudetur Iesus Christus!

witam wszystkich u?ytkowników forum szensztackiego. Jestem klerykiem Seminarium Diecezji Warszawsko Praskiej. Zapisa?em si? do grona, bo w ostatnie wakacje z ?aski Bo?ej mia?em przyjemno?c spotka? si? z przedstawicielami Szensztatu. By?em w Sopocie gdzie mieszka?em przy parafi po wezwaniem Zes?ania Ducha ?wi?tego i tam spotka?em Przemka, z którym studiuj? :-) Potem równie? w wakacje by?em w Zakopanem, gdzie nocowa?em u sióstr szensztackich niedaleko Ko?cio?a na Krzeptówkach. Nie pami?tam jak si? ta ulica nazywa?a :-( Ale có?.
Mam nadziej?, ?e poznam tu ciekawych ludzi, którzy z rado?ci? pragn? dzieli? si? do?wiadczeniem Pana Boga w ich ?yciu.
Pozdrawiam wszystkich ;)
Z Panem Bogiem

CzerwonyMag - 2007-01-17, 15:11
Temat postu: Witamy!
No witamy kolejnego kleryka w?ród nas! No i mi?o s?ysze?, ?e sie bywa?o w Zakopcu u sióstr ;) Pewnie nie jeden forumowicz mo?e si? tym poszyczyci?... Pi?kne miejsce, pi?kne siostry (oczywi?ci pi?kne wewn?trznie ;) )... Ech...
qkiz - 2007-01-17, 17:37
Temat postu: Re: Witamy!
Ale co by nie mówi? - WITAM kolejnego kleryka w naszym gronie forumowiczów :)

Krzemo EDIT: Usun??em SPAM z Twojego postu

krzemo - 2007-01-20, 11:16

Witamy w gronie Forumowiczów s.M. Edyt? i mamy nadziej?, ?e za Siostry przyk?adem przyb?d? kolejne Siostry Szensztackie :)
CzerwonyMag - 2007-05-20, 13:31

Cze?? tygryski ;) Kiedy po raz ostatni wita?em si? z Wami na forum to znikn??em na ?adne kilka miesi?cy ;) No, ale tym razem mam zamiar posiedzie? nieco d?u?ej :P I hope so... Sk?oni?o mnie do tego pewne zdarzenie... Kiedy to szensztat pojawi? si? u mnie w pracy... Mo?e kiedy? opisz? szczegó?y... Albo zrobi to za mnie pewna A?ka ;)
qkiz - 2007-05-20, 19:43

Niektórzy ju? znaj? owe szczegó?y... :p
asia - 2007-05-20, 21:33

Oj, S?awek S?awek, ludku mój drogi, wszystko ju? musia?e? wygada?:p ;) <?artuj? oczywi?cie>
Ale chyba szczegó?y pozostawimy Czarodziejowi, mo?e kiedy? opowie.
A ja nie mog? si? nadziwi?, jaki ten ?wiat ma?y! :)

Janek Engel - 2007-05-21, 10:38

Ostatnio mam podobne odczucia ;) Spotykam ludzi niewidzianych od lat w najmniej oczekiwanych miejscach :D
Anna Kornelia - 2007-05-21, 16:14

te? co? o tym wiem ;) // prawda Brzósko?? :mrgreen:
Bernadeta - 2007-08-20, 17:06
Temat postu: Re: Witamy!
krzemo napisał/a:
Serdecznie witamy na nowym forum!
Chwilami bali?my si?, ?e forum nigdy ju? nie powstanie, ale dzi?ki Waszym modlitwom i szerokiemu wsparciu dzi? oddajemy forum do u?ytku :)

?ukaszu i Grzegorzu ciesz? si? ?e wpadli?cie na pomys? szensztackiego forum, bo to pewnie wasza zas?uga, ?e moge tu dzi? klika?. ?ukasz dzi?ki za link do zdj?? z dnia dziecka s? super. I bardzo si? ciesz? ?e znalaz?am gdzie? w g?szczu internetowych stron nasze szensztackie forum. Super dzi?kuj?.
Chcia?abym si? z wami wszystkimi przewita? indywidualnie jednak musia?abym si? przy tym naklika? gdyz jest was tu tak wiele.
Dla tych którzy mnie nie znaja b?dz nie pami?taj?:
- Pierwszy kontakt z Szensztatem mia?am w 1992r na Górze Che?mskiej, nie wiedzia?am wtedy jeszcze co to dok?adnie jest by?o sobie sanktuarium i siostry.
- Pó?niej ze starsz? siostr? zacz??y?my je?dzi? do Gniezna na rekolekcje,
- Gdy zacz??am technikum rozpocz??am te? ucz?szcza? na spotkamia z s.M. Rozali? i s.M.Benedykt? pozdrawiam.
- 29.06.1999 roku zawar?am Przymierze Mi?o?ci w Prasanktuarium w Szensztat.
Do 2002 roku aktywnie uczestniczy?am w ?yciu wspólnoty. Teraz jestem raczej ju? tylko sympatyczk? cho? nie ukrywam ?e chcia?abym znów czuc si? cz??ci? wspólnoty jednak nie bardzo wiem jak to zrobi?.
Teraz jestem na rlopie wychowawczym i opiekuje si? moim synkiem. W miedzyczasie prowadze mu internetowy pami?tnik. Serdecznie zapraszam.
Dzi?kuj? Wszystkim, którzy stworzyli to forum. Bóg zap?a?.

krzemo - 2007-08-20, 23:03

Bernadeta napisał/a:
?ukaszu i Grzegorzu ciesz? si? ?e wpadli?cie na pomys? szensztackiego forum, bo to pewnie wasza zas?uga, ?e moge tu dzi? klika?.

Zas?uga to zdecydowanie nie nasza, a MTA my jako marne narz?dzia tylko troch? si? do tego przyczynili?my, poza tym my tylko otworzyli?my Forum, ale to Wy je tworzycie :!:

Ciesz? si?, ?e do??czy?a? do nas i mam nadziej?, ?e b?dziesz tu regularnie zagl?da? :)
P.S. Pozdrowienia dla Tymoteusza, czekamy na dzie? gdy b?dzie mia? swoje konto na Forum ;)

Violetta - 2007-08-26, 19:55

Bernadeto! Jak mi?o, ?e do nas do??czy?a?... I uca?uj ode mnie Twojego Tymoteuszka, jest ju? taki du?y, a niedawno by? sobie miesi?cznym maluchem, którego nosi?am na r?kach... Jest ?liczny!!! Pozdrawiam serdecznie!
Bernadeta - 2007-08-27, 00:27

Wiolka ja równiez cie pozdrawiam i jestem przekonana ?e niebawem znów bedziesz mog?a ponosi? Tymoteusza jednak jest juz co dzwiga? ( 14 kilo ?ywej wagi). Buziaki.
krzemo - 2008-04-12, 22:45

Witamy w naszym gronie Siostr? Ing? :fala: troszk? wcze?niej do??czy? tak?e o. Jerzy wi?c i dla niego spó?nione ale bardzo serdeczne s?owa powitania :fala:
rEwelka0805 - 2008-04-13, 11:34

Nio bardzo serdecznie witamy :* :* s.Ing? i o.Jerzego
:fala:
Mamy nadziej?, ?e b?dziemy mogli czyta? wiele wspania?ych postów..
Pozdrawiam :*

A-Mail - 2011-07-18, 12:42

Witam Jestem tu nowy a w Szesztat od 2 lat. Szkoda tylko ?e to forum umiera, umar?o, najnowszy wpis znalaz?em z czerwca :(
Karolina! - 2011-07-24, 20:19
Temat postu: ..
Te? jestem tu od niedawna... W Szensztat bodaj?e nieca?e 4 lata. Forum rzeczywi?cie umiera... :? :| :( :/

Mo?e kto? ma jakie? nowe zdj?cia ? Cho?by i z jakiego? czuwania...
Albo z czuwania z Cz?stochowy..
Mo?e jakie? tematy. O Siostrach, czy o czymkolwiek.

Pozdrawiam..

Janek Engel - 2011-08-24, 22:24

Witajcie. Jak dobrze, ?e kto? tu wogóle jeszcze wchodzi. ;)
Zapraszam do rozpoczynania nowych tematów, pyta?, przemy?le?, umieszczania w?asnych zdj?? z szensztackich rekolekcji, wyjazdów, czuwa?. Mog? by? te? archiwalne, bo o te zawsze najtrudniej, a wi??? si? zawsze z niezwyk?ymi wspomnieniami. Wierz? w to, ?e z tego forum da si? jeszcze niejedno wycisn?? ;)
Pozdrawiam gor?co :fala:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group