Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Na dobry pocz?tek - Wie?ci z frontu...

Janek Engel - 2006-09-05, 22:49
Temat postu: Wie?ci z frontu...
W wyniku wytrwa?ych prac nasze Forum ma od dzi? kilka drobnych, ale my?l?, ?e przydatnych nowo?ci...

Przede wszystkim Forum doczeka?o si? wymiany banera phpBB na bardziej szensztacki ;)

Forum posiada ju? tak?e ikonk?, która pojawia si? w obok adresu Forum, oraz jeszcze w paru innych miejscach, zale?nie od przegl?darki...

Na dzie? dzisiejszy wystarczy, kosztowa?o to wbrew pozorom ca?kiem sporo pracy, ale jak wida? op?aci?o si? ;)

krzemo - 2006-09-06, 13:43

Janek jeste? Wielki ;)
blondynka P. - 2006-09-06, 18:39

nio pi?knie si? spisa?e? ;) zawsze wiedzia?am, ?e zdolny ch?opak z Ciebie :P moje gratulacje :)
Sa?ata - 2006-09-06, 19:24

Mnie te? si? podoba ;)
Janek, my Ci? zas?odzimy tutaj wszyscy :oops:

ANIa - 2006-09-06, 19:26

S?odzenie? Popieram;)
Uznanie? tym bardziej;)

pakmen - 2006-09-06, 20:46

Znowu kawa? dobrej roboty :) Do??czam si? do gratulacji :)
A tak swoj? drog?- ?e te? Ci si? chcia?o... ;)

qkiz - 2006-09-06, 20:49

Nie b?d? si? wyró?nia? - gratuluj?, Janek :)
Janek Engel - 2006-09-06, 21:23
Temat postu: Do roboty! :P
Nie s?odzi?, nie wyró?nia?, nie gratulowa?, tylko si? postara? i odpowiedzie? w temacie:
http://forum.szensztat.pl/viewtopic.php?t=129

pakmen napisał/a:
A tak swoj? drog?- ?e te? Ci si? chcia?o... ;)


Zrobienie tego baneru zaj??o w wersji finalnej mniej ni? 2 h, tak?e ka?dy z Was móg?by zrobi? duzo lepszy... 8) Wystarczy?oby na kilka godzin przerwa? nabijanie sobie postów :P :lol: przez wysy?anie gratulacji

pakmen - 2006-09-06, 22:05

Grafika komputerowa nie jest moja mocn? stron?. Ale ch?tnie wbuje sie do grona jurorów, ktrzy b?d? wybiera? baner z nades?anych propozycji :D
Janek Engel - 2006-09-06, 22:14
Temat postu: Grafik komputerowy? A kto to taki?
Aniu, wyobra? sobie, ?e to by?o moje pierwsze powa?ne podej?cie zarówno do programu, którym to stworzy?em (GIMP), jak i do tworzenia grafiki komputerowej bardziej skomplikowanej ni? w paincie :P
ANIa - 2006-09-06, 22:24

Widocznie szybko sie uczysz, albo masz do tego naturalne predyspozycje :P
pakmen - 2006-09-06, 22:38

ANIa napisał/a:
szybko sie uczysz, albo masz do tego naturalne predyspozycje

Trafne spostrze?enie ;) Ja nie mam ani do tego g?owy, ani pomys?u na jakis baner ani ch?ci na nauke obs?ugi czegokolwiek poza paintem :D Zatem pozostawiam innym pole do popisu :)

krzemo - 2006-09-07, 22:32

pakmen napisał/a:
Ja nie mam ani do tego g?owy, ani pomys?u na jakis baner ani ch?ci na nauke obs?ugi czegokolwiek poza paintem :D

Wystarczy chcie? bo tam si? wszystko robi mysz?...
Pomys? warto mie?, ale nie jest to konieczne, mo?na spróbowa? wszystkiego :D

pakmen - 2006-09-08, 20:18

krzemo napisał/a:
tam si? wszystko robi mysz?...

A co jakbym powiedzia?a, ?e boje si? myszy, szczurków i innych gryzoni? Poza tym moja inwencja twórcza ko?czy si? na "artystycznym nie?adzie" w moim pokoju :D

krzemo - 2006-09-08, 20:27

pakmen napisał/a:
A co jakbym powiedzia?, ?e boje si? myszy

To bym powiedzia?, ?e nie bardzo w to wierz? tym bardziej, ?e sama chcesz by? szar? myszk? :P
pakmen napisał/a:
Pozatym moja inwencja twórcza ko?czy si? na "artystycznym nie?adzie" w moim pokoju :D

W tym ka?dy jest dobry :P

pakmen - 2006-09-08, 20:37

Widz?, ?e ?ciema z tym, ?e boje si? gryzoni nie przesz?a :D Cóz... myszki to bardzo milutkie zwierzaczki... zw?aszcza te szare :D
Janek Engel - 2006-09-11, 19:50
Temat postu: Temat w szybkiej odpowiedzi...
Od dzisiaj równie? w Szybkiej Odpowiedzi znajduj?cej sie pod ostatni? stron? w ka?dym temacie jest mozliwo?? dodawania Tytu?ów posta... :mrgreen: Kosztowa?o mnie to nieco nerwów i czasu, wi?c mam nadziej?, ?e si? Wam przyda i cz??ciej b?dziecie dodawa? tytu?y do swych postów... 8)
Janek Engel - 2006-09-19, 12:16
Temat postu: Znak wodny w albumie
Jak zapewne niektórzy z Was zauwazyli w Albumie na zdj?ciach pojawia? si? znak wodny phpBB. Od dzi? znak ten zosta? zmieniony na Forumowy ;) Zach?cam wszystkich, którzy ?ci?gali wcze?niej np.: zdj?cia z Festiwalu do ponownego ich ?ci?gni?cia (tym razem z szensztackim znakiem wodnym ;) )
Janek Engel - 2006-09-21, 18:29
Temat postu: Reorganizacja
Dzi? wraz z Krzemem przeprowadzili?my reorganizacj? Forum... By?o to spowodowane nierównomiernym rozwojem poszczególnych cz??ci Forum...
Fora w kategorii: Wydarzenia/Og?oszenia zmieni?y swoje nazwy na bardziej sugestywne...
Podfora w forum: Rodziny zosta?y scalone... Liczymy, ?e forum.szensztat.pl zostanie niebawem rozpropagowane równie? po?ród rodzinek i ta równie? i ta cz??? Naszego Forum o?yje... Jesli wyst?pi taka potrzeba podzielimy ponownie Rodziny na Zwi?zkowe i Ligowe, a by?mo?e nawet na poszczególne Kursy...
Scalone równiez zosta?y Fora Ojców, Sióstr, Matek i Pa? Szensztatu -> Obecnie wyst?puj? jako Pozosta?e Wspólnoty

Ze wzgl?du na sztuczne rozci?gni?cie kategori Inne Kominek i GPRS sta?y si? podforami forum: Dyskusje, natomiast Muzyka, Filmy oraz nowe: Ksi??ka i Internet sta?y si? podforami Czytelni

Je?eli ktokolwiek ma jeszcze jakie? pomys?y, czy uwagi dotycz?ce usprawnienia Forum zapraszamy do wypowiedzenia si? w temacie Sugestie, poprawki

krzemo - 2006-09-30, 17:50
Temat postu: Porz?dki
Od paru dni administratorzy i moderatorzy sprz?taj? na Forum...

Posty nie wnosz?ce nic do tematu s? kasowane lub wydzielane do nowych tematów...

Niektórzy z Was zapewne zauwa?yli to odwiedzaj?c swoje skrzynki wiadomo?ci...

W przysz?o?ci do?o?ymy wszelkich stara? aby takie prace porz?dkowe wykonywa? na bie??co - prosimy o wyrozumia?o?? :)

krzemo - 2006-10-21, 13:55
Temat postu: Nowe forum - og?oszenia drobne
Przed chwil? za?o?y?em nowe Forum - og?oszenia drobne.

Mam nadziej?, ?e b?dzie u?yteczne.

Jednocze?nie wierz?, ?e jeste?cie odpowiedzialni i nie zrobicie z tego Forum jarmarku.

krzemo - 2007-02-12, 13:25
Temat postu: Album
Informuj?, ?e zwi?kszyli?my dopuszczalny rozmiar pojedynczego pliku w albumie do 200kB. Teraz nie powinno by? problemów z zamieszczaniem troszk? wi?kszych fotek :)

Jednocze?nie zach?camy do umieszczania fotek o wymiarach 800x600 lub 600x800 mniejsze fotki s? mniej czytelne :(

Przypominam tak?e, ?e je?li potrzeba nowej kategorii w albumie to nale?y napisa? PW do mnie lub do Janka...

Janek Engel - 2007-02-14, 14:00

Do FAQ dodane zosta?o pytanie o akronimy typu: IMHO, BTW, FAQ i inne ;)
krzemo - 2007-08-24, 22:08

Ze wzgl?du na du?? popularno?? GMaila i powi?zanego z nim komunikator Google Talk od dzi? mo?ecie w swoich profilach podawa? tak?e identyfikator z tego komunikatora :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group