Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - Weekendowe skupienie dla rodzin z Koszalina i okolic

krzemo - 2009-04-20, 12:09
Temat postu: Weekendowe skupienie dla rodzin z Koszalina i okolic
To by? bardzo sympatyczny weekend, dzi?kuj? wszystkim za zaproszenie i wspania?y czas sp?dzony we wspólnocie... Mam nadziej?, ?e by?em Wam pomocny...

P.S. Czekam na zdj?cia :) i uczcie si? "t?czy" :)

Eagle - 2009-04-20, 15:39

Ten to wsz?dzie zawiezie "T?cz?" :) No i dobrze! :)
rEwelka0805 - 2009-04-20, 19:04

ja równie? dziekuje za zaproszenie i za to "pilnowanie"(wtajemniczeni wiedz? o co chidzi) ;) czas szybko zlecia? poniewa? mieli?my bardzo mi?e towarzystwo :)
?ukaszu jeszcze raz bardzo Ci dzi?kuje za pomoc bo nie wiem czy sama poradzi?abym sobie z naszymi kochanymi dzieciaczkami... :* :)
dzi?kuje oczywi?cie tez siostrzyczce i wszystkim obecnym w CEFie ciesze si? ?e jednak jako? uda?o Wam si? ze mn? wytrzyma?...i ?e wytrwali?cie do ko?ca :P

P.S. Kochany Krzemo....na temat ,,T?czy" to chyba znasz moj? odpowied? a jezeli nie to Ci zaczn?...?eby nauczy? nasz? ekip? to najpierw...reszte znasz... :)

B??kitna Mama.. :mrgreen:

Kolesie - 2009-04-20, 20:05

a co to "T?cza"? :) piosenka?pewnie tak :) a jakie s? s?owa? :)
krzemo - 2009-04-21, 06:52
Temat postu: Akcja informacyjna
Z ogromnym zdziwieniem zauwa?am, ?e "T?cza" jest tak s?abo znana szczególnie po?ród w miar? ?wie?ych cz?onków ruchu...
Dla mnie to niejako hymn Przymierza Mi?o?ci, dlatego niniejszym rozpoczynam akcj? propagandow? na rzecz tej wspania?ej piosenki...
Poni?ej s?owa:

1. Gdy zobaczysz t?cz? na niebie
Gdy zobaczysz Bo?y szlak
Wiedz, ?e on jest w?a?nie dla Ciebie
To Przymierza Twego znak

Refren
Nic bez Ciebie, Nic bez nas x2
Maryjo dodaj si?
Nic bez Ciebie, Nic bez nas x2
Tak Przymierze moje brzmi

2. W tak raodsnym uniesieniu
Podziwiaj?c Bo?y znak
W (tym) szensztackim przyrzeczeniu
Za?piewaj (-my) Maryi tak

3. Kiedy los do?wiadczy Ciebie,
Kiedy w drodze zgubisz si?
Wtedy szukaj mostu na niebie
On poprowadzi Ci?

4. Kiedy ?zy Twoje w s?o?cu staj?
Nie rozpaczaj to jest znak
One wówczas kolor t?czy maj?
Powiedz g?o?no Bóg tak chcial


W nawiasach dopisa?em sylaby które si? dodaje dla tych co nie mog? wyci?gn??, w wersji oryginalnej nie ma tych dodatków

Chwyty dopisze Marysia lub Ewelina :)
Nad wokalem b?dzie trzeba popracowa? - mo?e kto? ze znaj?cych chcia?bym siebie nagra? :?:

rEwelka0805 - 2009-04-21, 14:16

hehehe..wie? ja Wam mog? pomóc tylko chwytami.. :P
troszke popracowali?my ?eby je zdoby?.. :P
oto one zwrotka: D G A D
a refren : D A G D

my?l? ?e dobrze si? nauczy?am chocia? akordów... ;)
?ukaszu i Marysiu dzi?kuje za pomoc i nauczanie...takiej niezdary jak ja :P :*

Kolesie - 2009-04-21, 20:56

aaaaa to znam 'T?cze"chociaz obecnie jestem na etapie fascynacji piosenk? "Ona najpi?kniejsza z gwiazd"pozdrawiam Krzema :)
Eagle - 2009-04-29, 21:40

Polecam si? :) Wymy?lanie chwytów w samochodzie to by?o ciekawe do?wiadczenie i ciesz? si?, ?e wspólnymi si?ami uda?o nam si? to zrobi? :)
Pozdrawiam ciep?o :*

Podró?nik - 2009-05-02, 18:41
Temat postu: Weekendowe skupienie
Ja do??czam si? do podzi?kowa? dla Krzema i b?d? zawsze do??cza? si? bo Krzemciu jest tego wart, normalnie ukryty talent wychowawczy :niespodzianka: . Poecam si? w modlitwie i szczególnie polecam si? Krzemo w imieniu dzie?a które jest planowane u nas i zapewniam o modlitwie za ciebie i Wasze dzie?o. Z ca?ego serca Bóg zap?a?!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group